Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Signe Seebid küünal "Looduse värskus"

Tootekood: 47442090116282
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: kuni 5 päeva
10,50 €
Kogus:

Signe Seebid küünal "Looduse värskus" 


Küünla omadused: Vii ennast kaugele kivi- ja teraslinnast, süüta meie sidrunheina küünal. Sellest küünlast purskuva värskusega saad pea klaariks ning mõtte teravaks.  Sidrunhein oma särtsaka lõhnaga toob looduse tuppa! Selle küünla aroom on jõuline ning sobib hästi erksust nõudvate tegevuste toetajaks ning toast lõhnade peletamiseks.


Miks Signe Seebid küünlad on parimad?

Valmistatud looduslikust, taastuvast ressursist - sojavahast.

Lõhna annavad lõhna eeterlikud õlid, seega on säilinud taimele iseloomulikud aroomiteraapilised omadused. Küünlad ei levita kahjulikke sünteetilisi ühendeid.

Tahid on looduslikust materjalist ning ei sisalda metalle. Seetõttu ei levita küünlad põlemisel mürgiseid ühendeid.

Küünlad on pakendatud kaunisse klaasist vaasi, millel on suletav kork. Küünla aroom kestab kauem värske. Küünla kustutamine ei tekita tuppa ebameeldivaid lõhnu. 

Pikk põlemisaeg, kuni 58h.

Ohutu kasutamine: Lõigake alati taht enne küünla süütamist 1 cm pikkuseks. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta! Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Vältige tuuletõmbust küünla juures. Hoidke vaha puhtana tikkudest, tahi tükkidest ja muust prahist, et vältida küünla liigset süttimist. Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest. Küünla kustutamine puhudes põhjustab suitsu. Lämmatage leek korgiga või vajutage taht sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti.