Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Signe Seebid sojavahast küünal Lavendliunistus

Tootekood: 47442090116281
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: kuni 5 päeva
10,50 €
Kogus:

Küünla omadused: 
Selle küünla aroomid viivad Sind jalutuskäigule traditsioonidega Prantsusmaa Provence väljadele, kus maaliliste külakeste ning mägede vahel laiuvad kaunid lillad lavendliväljad. 
Lavendli aroom on rahustav ja aitab kaasa hea une tekkele. Lavendlit on aastatuhandeid kasutatud parfüümina ning taime lõhna omadused peletavad kodust ebameeldivad aroomid.  

Miks Signe Seebid küünlad on parimad?

Valmistatud looduslikust, taastuvast ressursist - sojavahast.

Lõhna annavad lõhna eeterlikud õlid, seega on säilinud taimele iseloomulikud aroomiteraapilised omadused. Küünlad ei levita kahjulikke sünteetilisi ühendeid.

Tahid on looduslikust materjalist ning ei sisalda metalle. Seetõttu ei levita küünlad põlemisel mürgiseid ühendeid.

Küünlad on pakendatud kaunisse klaasist vaasi, millel on suletav kork. Küünla aroom kestab kauem värske. Küünla kustutamine ei tekita tuppa ebameeldivaid lõhnu. 

Pikk põlemisaeg, kuni 58h.

Ohutu kasutamine: Lõigake alati taht enne küünla süütamist 1 cm pikkuseks. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta! Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Vältige tuuletõmbust küünla juures. Hoidke vaha puhtana tikkudest, tahi tükkidest ja muust prahist, et vältida küünla liigset süttimist. Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest. Küünla kustutamine puhudes põhjustab suitsu. Lämmatage leek korgiga või vajutage taht sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti.